Frekvenční měnič ATV630D22N4 22 kW
Číslo zboží: ATV630D22N4
Výrobce: Schneider Electric
Řada: ATV630
Použití: frekvenční měnič
Výkon: 22kW
Trvalý výstupní proud: 46,3 A
Jmenovité napětí: 3 x 380 - 480V AC
Bezpečnostní funkce: STO (bezp. odpoj. motoru) SIL 3
Komunikační rozhraní: Modbus TCP, Ethernet, Modbus sériový
Krytí: IP21
Tab videos content
Lorem ipsum dolor sit amet,Tab documents content
Tab pictures content
Nejnovější produkty
Patice SDI 2CO
Patice SDI 2CO
Výrobce: Weidmüller
Číslo zboží: 7760056351
Proudový transformátor CMA-31-400-5A-5VA-0,5
Výrobce: Weidmüller
Číslo zboží: 2420980000
Šroubovák izolovaný SDIK PZ1 SL
Šroubovák izolovaný SDIK PZ2 SL
Relé miniaturní 3P, 10A, 230VAC s LED
Výrobce: Schneider Electric
Číslo zboží: RXM3AB2P7
Proudový chránič iID 2P 63A 30mA AC
Číslo zboží: A9Z11263
Ovl.hlavice otočná s klíčem 3pol
Číslo zboží: ZB5AG5
Ovl.hlavice otočná s klíčem 2pol