Frekvenční měnič ATV630U15N4 1,5 kW
Číslo zboží: ATV630U15N4
Výrobce: Schneider Electric
Řada: ATV630
Použití: frekvenční měnič
Výkon: 1,5kW
Trvalý výstupní proud: 4 A
Jmenovité napětí: 3 x 380 - 480V AC
Bezpečnostní funkce: STO (bezp. odpoj. motoru) SIL 3
Komunikační rozhraní: Modbus TCP, Ethernet, Modbus sériový
Krytí: IP21
Tab videos content
Lorem ipsum dolor sit amet,Tab documents content
Tab pictures content
Nejnovější produkty
Patice jednostranná 12A šroub
Patice jednostranná 12A šroub
Výrobce: Schneider Electric
Číslo zboží: RSZE1S48M
Svorka pojistková AFS 4 2C BK černá
Výrobce: Weidmüller
Číslo zboží: 2429860000
Relé TRS 24VUC 2CO FG
Relé TRS 24VUC 2CO FG
Výrobce: Weidmüller
Číslo zboží: 2706290000
I/O modul UR20-8DI-PN-FSPS
I/O modul UR20-8DI-PN-FSPS
PLC Modicon M221, 24VDC, 24DI, 16DQ
Číslo zboží: TM221CE40T
Zkoušečka COMBI CHECK
Zkoušečka COMBI CHECK
Šroubovák izolovaný SDIK PZ1 SL
Relé polovodičové TOS 24VDC 24VDC 2A Opto oddělení