Fotoelektrický senzor E3AS-F1000IMN M3
Číslo zboží: E3ASF1000IMNM3
Výrobce: OMRON
Řada: E3AS
Princip: fofoelektrický senzor, laser
Použití: detekce výrobku
Snímací vzdálenost: 50mm - 1000mm
Napájecí napětí: 10 - 30V DC