Frekvenční měnič ATV630D55N4 55 kW
Číslo zboží: ATV630D55N4
Použití: frekvenční měnič
Výkon: 55kW
Trvalý výstupní proud: 106 A
Jmenovité napětí: 3 x 380 - 480V AC
Nejnovější produkty
Nouzový vypínač 32A ve skříňce
Nouzový vypínač 32A ve skříňce
Výrobce: Schneider Electric
Číslo zboží: VCF2GE
Relé miniaturní 3P, 10A , 24VAC bez LED