Frekvenční měnič ATV630U15N4 1,5 kW
Číslo zboží: ATV630U15N4
Použití: frekvenční měnič
Výkon: 1,5kW
Trvalý výstupní proud: 4 A
Jmenovité napětí: 3 x 380 - 480V AC
Nejnovější produkty
Relé miniaturní 3P, 10A, 230VAC s LED
Výrobce: Schneider Electric
Číslo zboží: RXM3AB2P7
Proudový chránič iID 2P 63A 30mA AC
Číslo zboží: A9Z11263
Ovl.hlavice otočná s klíčem 3pol
Číslo zboží: ZB5AG5
Ovl.hlavice otočná s klíčem 2pol