Houkačka SON 4 230 AC 32 TONES RED/RD

Číslo zboží: 23240105010
Výrobce:Pfannenberg
Dostupnost: Není skladem
Dotázat se na dostupnost
6 128,18 Kč
Cena bez DPH 5 064,61 Kč

Popis

Použití: bezpečnostní houkačka s majákem Napájecí napětí: 230V AC +/-10% Akustický tlak: 101 dB Barva majáku: red Krytí: IP56 Barva krytu: RAL3000
+
Firma Pfannenbrg nabízí široký sortiment optických a zvukových signalizačních a výstražných zařízení.
Nabídka obsahuje signálky, majáky, houkačky nebo jejich kombibace od základních typů pro běžná pracovní prostředí a použití až po speciální a velmi výkonné modely určené do složitých prostředí s velkým důrazem na bezpečnost a funkčnost výstrahy v nejnáročnějších podmínkách. V nabídce jsou i bezpečnotní prvky signalizace dle norem SIL / PL a také výrobky do prostředí s nebezpečím výbuchu Ex-ATEX.

Pokud jste nenašli vhodný produkt nebo požadujete jinou konfiguraci, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře pro zaslání poptávky, rádi Vám pomůžeme s výběrem, případně vypracujeme cenovou nabídku.

Super Administrator 29/07/2015

Best this product opencart

Write a review

Note: HTML is not translated!
Rating Bad           Good
Brand
History Color sit amet, consectetur adipiscing elit. In gravida pellentesque ligula, vel eleifend turpis blandit vel. Nam quis lorem ut mi mattis ullamcorper ac quis dui. Vestibulum et scelerisque ante, eu sodales mi. Nunc tincidunt tempus varius. Integer ante dolor, suscipit non faucibus a, scelerisque vitae sapien.