Frekvenční měnič ATV630U75N4 7,5 kW
Číslo zboží: ATV630U75N4
Výrobce: Schneider Electric
Řada: ATV630
Použití: frekvenční měnič
Výkon:7,5kW
Trvalý výstupní proud: 16,5 A
Jmenovité napětí: 3 x 380 - 480V AC