Frekvenční měnič ATV630D30N4 30 kW
Číslo zboží: ATV630D30N4
Výrobce: Schneider Electric
Řada: ATV630
Použití: frekvenční měnič
Výkon: 30kW
Trvalý výstupní proud: 61,5 A
Jmenovité napětí: 3 x 380 - 480V AC
Bezpečnostní funkce: STO (bezp. odpoj. motoru) SIL 3
Komunikační rozhraní: Modbus TCP, Ethernet, Modbus sériový
Krytí: IP21
Tab videos content
Lorem ipsum dolor sit amet,Tab documents content
Tab pictures content
Nejnovější produkty
Relé polovodičové TOS 24VDC/24VDC 4A Optické odděl
Výrobce: Weidmüller
Číslo zboží: 1275100000
Konektor SAIB-8/9 M12, 8P, F
Konektor SAIB-8/9 M12, 8P, F
Výrobce: Weidmüller
Číslo zboží: 1836960000
Proudový chránič iID 4P 25A 300mA AC