Fotoelektrický senzor E3AS-F1000IMN 2M
Číslo zboží: E3ASF1000IMN2M
Výrobce: OMRON
Řada: E3AS
Princip: fofoelektrický senzor, laser
Použití: detekce výrobku
Snímací vzdálenost: 50mm - 1000mm
Napájecí napětí: 10 - 30V DC
Typ výstupu: NPN
Připojení: 2M kabel
Materiál pouzdra: kov
Krytí: IP67
Tab videos content
Lorem ipsum dolor sit amet,Tab documents content
Tab pictures content
Nejnovější produkty
Výrobce: OMRON
Číslo zboží: E3ASF1000IMN2M
Ovl.hlavice otočná 3pol s návratem RU