Fotoelektrický senzor E3AS-F1000IPN M3
Číslo zboží: E3ASF1000IPNM3
Výrobce: OMRON
Řada: E3AS
Princip: fofoelektrický senzor, laser
Použití: detekce výrobku
Snímací vzdálenost: 50mm - 1000mm
Napájecí napětí: 10 - 30V DC
Typ výstupu: NPN
Připojení: M8 konektor
Materiál pouzdra: plast
Krytí: IP67
Tab videos content
Lorem ipsum dolor sit amet,Tab documents content
Tab pictures content
Nejnovější produkty
Výrobce: OMRON
Číslo zboží: E3ASF1000IPNM3
Nouzový vypínač 20A ve skříňce
Nouzový vypínač 20A ve skříňce
Výrobce: Schneider Electric
Číslo zboží: VCF0GE
Relé časové TRS T 24VDC 1CO M3
Relé časové TRS T 24VDC 1CO M3
Výrobce: Weidmüller
Číslo zboží: 2639560000
Ovl.hlavice otočná s klíčem 2pol