FOTOVOLTAIKA

Připravená řešení i jednotlivé komponenty pro pro fotovoltaické systémy.

FOTOVOLTAIKA

Řešení pro fotovoltaické systémy od firmy WeidmüllerDlouhodobě ziskové a provozně efektivní systémy

Weidmüller nabízí širokou škálu sdružovacích skříní, řešení monitoringu a komponenty pro rozsáhlé fotovoltaické projekty a střešní systémy, které splňují vaše individuální požadavky.

Využijte našich mnohaletých zkušeností v oboru fotovoltaiky, know-how našich odborníků a naši globální síť. 

Řešení pro fotovoltaické střešní systémy


Společnost Weidmüller vám nabízí komplexní řadu sdružovacích skříní, zařízení na ochranu proti přepětí, konektory, nářadí a komponenty pro vaše inovativní nápady ohledně instalace a ochrany systémů střešních fotovoltaických systémů. Produkty jsou standardizované a byly vyvinuty pro snadnou, rychlou a bezpečnou instalaci.

Klíčové produkty pro střešní fotovoltaické systémy

PV Next přepínač Fireman

Přepínač PV Next Fireman v případě požáru automaticky odpojí fotovoltaické moduly od sítě.

Sdružovací skříň PV Next

PV Next je nová, standardizovaná, vysoce modulární sdružovací skříň pro fotovoltaiku v obytných a komerčních objektech.

Box PV Protect – svodič s krytím

PV Protect je řešením pro optimální ochranu invertor proti přepětí. Boxy připravené k připojení jsou k dispozici pro různá systémová napětí a lze je dodávat s různými typy svodičů a trackerů MPP.

Řešení pro střešní fotovoltaické systémy

Řešení pro velké fotovoltaické systémy


Efektivnější provoz rozsáhlých fotovoltaických systémů

Pomocí inovativní produktové řady Weidmüller můžete efektivně a dlouhodobě provozovat rozsáhlé fotovoltaické systémy bez výpadků. Rozsah sahá od sdružovacích skříní po monitorování stringů a komponenty.
Spojujeme naši širokou škálu komponent s decentralizací a průmyslovými řešeními IoT – individuálně přizpůsobenými vašim potřebám.

Systém monitorování fotovoltaických řetězců

Nový systém monitorování fotovoltaických řetězců je integrován do stejnosměrných slučovacích skříní elektráren s centrálními střídači. Je navržen tak, aby monitoroval proud a napětí jednotlivých řetězců a také aktuální stav SPD a jističů v kombinované skříni. Díky své modulární konstrukci může systém monitorovat až 32 řetězců a měřit až 50 A na řetězec. Je napájen proudem produkovaným elektrárnou, může komunikovat bezdrátově a má nízké tepelné emise.

Sdružovací skříně PV AC

PV AC sdružovací boxy – vysoká kvalita, optimalizované, robustní a efektivní Pro solární instalace je spolehlivost komponent prvořadá. Naše sdružovací boxy představují ideální ochranu PV invertorů proti zkratu a přepětí. Kromě toho lze každý PV invertor snadno izolovat od systému pomocí DC vypínače pro provádění úkolů údržby.

Fotovoltaické komunikační boxy

Individuální fotovoltaické komunikační boxy na požádání. Spojujeme rozsáhlé zkušenosti s fotovoltaickými projekty a průmyslovou komunikací a vytváříme kompletní portfolio fotovoltaických komunikačních skříní pro fotovoltaické elektrárny.

Naše portfolio nabízí certifikované a k použití připravené skříně pro fotovoltaické elektrárny, které splňují specifické požadavky na ochranu životního prostředí, elektrický a datový přenos podle specifikací zákazníka. Společnost Weidmüller může přizpůsobit požadavky na komunikační infrastrukturu fotovoltaické elektrárny, což umožní dokonalý sběr dat pro majitele elektrárny a v konečném důsledku zlepší dlouhodobou investici.

Řešení pro velké fotovoltaické systémy