Weidmuller SNAP IN svorky

Klippon ® Connect s technologií SNAP IN. Pružinové svorky pro jednoduchou a intuitivní práci.

Weidmuller SNAP IN svorky

Svorky Klippon ® Connect s technologií SNAP IN.Klippon ® Connect SNAP IN – nová technologie pro jednoduchou a intuitivní práci.
 

Svorky Snap In jsou dodávány s předepnutou pružinou. Stav předepnuté pružiny ve vstupu svorky je signalizován pozicí tlačítka na čele svorky. Odizolované vodiče lze snadno a bezpečně vložit do svorky bez další přípravy. Pevné připojení vodiče v upínacím bodě je signalizováno zřetelným cvaknutím. Uchycení vodiče je navíc vizuálně signalizováno vyskočením tlačítka na čelní straně svorky. Vodič lze stiskem téhož tlačítka také rychle a pohodlně odpojit.
 

Bezpečné a spolehlivé připojení vodičů

Snap In svorky umožňují připojení tuhých i laněných vodičů s dutinkou nebo bez.

K připojení vodiče není potřeba nástroj což značně urychluje a zefektivňuje montáž. Demontáž vodiče již probíhá s použitím šroubováku odpovídající velikosti.

Snap In svorky jsou určeny pro průřezy vodičů 0,14 – 2,5mm2, jsou kompatibilní se značením a dalším příslušenstvím Weidmuller.
 

Optimalizace pro automatizovanou výrobu

Svorky jsou uzpůsobeny pro automatizovanou výrobu s využitím robotů. To lze využít při sestavování svorkovnic, aplikaci laserových popisů nebo při samotném zapojování.